Pierwsze wspólne zajęcia w Krakowie i Taipei!

Zastanawialiście się kiedyś:
💡Czy elektryczne hulajnogi pomogą nam żyć w mieście?
💡Czy panele fotowoltaiczne mają swoje ciemne strony?
💡I jak to w końcu jest, czy to technologia i naukowcy definiują społeczeństwo, a może jednak jest na odwrót?
Jeżeli, odpowiedź chociaż na jedno z tych pytań jest pozytywna, to w imieniu zespołu Capturing Invisible, mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa we wspólnych zajęciach organizowanych w ramach współpracy pomiędzy Instytut Socjologii UJ a @International College of Innovation przy 國立政治大學 National Chengchi University (NCCU) w Tajpej.
Seria zajęć: Responsible technologies as a challenge - sociotechnical imaginaries in Poland and Taiwan

będzie dotyczyć transformacji energetycznej w Polsce i na Tajwanie oraz elektro mobilności i jej perspektyw w obu regionach.
Po raz pierwszy w historii w czasie #rzeczywistym w raz ze studentami z Tajpej postaramy się zastanowić w jaki sposób socjologia i STS mogą być pomocne w zrozumieniu transformacji energetycznej.
Zajęcia odbędą się w dwóch turach:
☝️17 października 2022 (poniedziałek) g. 10:00-12:00
☝️14 listopada 2022 (poniedziałek) g. 10:00-12:00
W Krakowie… i… Tajpej
Liczba miejsc ograniczona – zapisy poprzez formularz: https://forms.office.com/r/MxwAt4BhK7
Po rejestracji, otrzymają Państwo link do spotkania.
Bardzo prosimy o aktywne uczestnictwo, oba zajęcia odbędą się w języku angielskim.
Do zobaczenia w Polsce i na Tajwanie!