Pomiń baner

Zbudujmy #Wyspę!

Wczoraj nasz zespół rozpoczął jeden z najbardziej fascynujących projektów, jakich kiedykolwiek się podjęliśmy! #FAMOS
Dwa lata temu pytanie, czy socjologowie i socjolożki mogą zbudować #sztuczną #pływającą #wyspę wydawało nam się abstrakcyjne.

Jednak w tym miesiącu wraz z Aleksandrą Wagner, Oliwią Mandrelą wyruszyliśmy w fascynującą podróż wraz z zespołem inzynierów.

Będziemy nie tylko pracować z nowymi narzędziami i paradygmatami #zaangażowania #obywateli z pomocą #VR (#virtualreality), ale także włączymy perspektywę nauk społecznych do naszej pracy!

Mamy świetny zespół z Università degli Studi di Firenze, University of Cyprus i University of Agder (UiA) i otrzymaliśmy fundusze z Sustainable Blue Economy Partnership . Teraz mamy 3 lata na to co obiecaliśmy!